Wszystkie bestsellery
  • Banner

Ølløv, Softstep, 1 para

Ollov-563101

Öllöv SoftStep - Nasz model podstawowy dla koni sportowych, hobby, rehabilitacji. Stal 6 mm guma 9 mm.

Typu
27,27 €
Ilość
Available in Store

100% secure payments
Opis

Öllöv SoftStep (para)

OLLOV Original to but gumowy z rdzeniem ze stali. Guma zapewnia amortyzację i zmniejsza obciążenie stawów i ścięgien konia. Stalowy rdzeń sprawia, że but jest łatwy w obróbce i kształtowaniu. Z OLLOV Original Twój koń uzyskuje taką samą przyczepność, jak gdyby był nieoszlifowany. Poza tym mechanizm kopyta może działać naturalnie. Jest to naukowo udowodnione.

Filmy Ølløv (Ollov)

Farrier - Öllöv (ollov.com)

Podkowy sprzedawane są zawsze w parach.

Zaoferuj swojemu koniowi najlepszy dostępny but zapewniający komfort, zdrowie, osiągi i bezpieczeństwo! Główne zalety to:

Gumowa skorupa pochłania wstrząsy i wibracje, dzięki czemu jest wygodniejsza zarówno dla konia, jak i jeźdźca.

Zgodnie z najnowszymi badaniami amortyzuje maksymalne obciążenie na wszystkich testowanych powierzchniach

Gumowy but zapewnia doskonałą przyczepność na wielu nawierzchniach, w tym asfalcie, cemencie, trawie, śniegu, dając koniowi poczucie bezpieczeństwa, promując pełny krok na każdym kroku.

Z pewnością przyczepności i komfortu płynącego z miękkiego kroku konie poruszają się bardziej zrelaksowane. Koń nie musi uważać na każdym kroku, ale bez wahania porusza się do przodu.

Zwiększone bezpieczeństwo w stajni i podczas transportu w przyczepach itp.

Doskonały wybór butów dla koni w trakcie rekonwalescencji po różnych problemach z kręgosłupem, nogami i kopytami. Bardziej miękki, amortyzujący but zapewnia ulgę i przyspiesza powrót do zdrowia. But był szeroko używany od ponad 20 lat w różnych sytuacjach rehabilitacyjnych, z wielkim sukcesem.

But zachowuje naturalny przepływ krwi w kopytach (w przeciwieństwie do buta stalowego, w którym naczynia krwionośne są bardziej podatne na drgania w kopycie), wspierając zdrowy wzrost kopyta. But w naszych poprzednich wersjach już okazał się doskonały dla koni o słabej jakości kopyt.

JUMPING: korzyści obejmują tłumienie maksymalnego obciążenia, but jest szerszy i oferuje więcej powierzchni do lądowania podczas rozłożenia uderzenia, dodatkową przyczepność na trawie i włókna, które mogą decydować o małych marginesach. Ujeżdżenie: bardziej zrelaksowany krok daje koniom lepsze ruchy JAZDA: dodatkowa przyczepność na różnych nawierzchniach i komfort na twardej nawierzchni, ulepszone ruchy WYTRZYMAŁOŚĆ: dodatkowa przyczepność umożliwia równe prędkości na różnych nawierzchniach oraz podczas zjazdów i podjazdów. Promuje mniej zmęczone nogi. Podkowy są zawsze sprzedawane w zestawach po 2 lub 4 (przód i tył) lub w pudełkach po 20 sztuk.

Szczegóły produktu
Ollov-563101
7 Elementy
Nowy produkt

Arkusz danych

Skład
Stali
Skład
Gumowe
Załączniki
Pobierz
Ølløv

Instrukcje, jak podkuć konia za pomocą Ølløv

Pobierz (844.13k)
16 inne produkty w tej samej kategorii:
chat Komentarze (0)

Śledź nas na Facebooku