Visos daugiausiai perkamos
  • Banner

Guminė pasaga su papildoma amortizacija, Ølløv, Softstep, 1 pair

Ollov-563101

„Öllöv SoftStep“ - mūsų pagrindinis sportinių žirgų, pomėgių, reabilitacijos modelis. 6 mm plieno 9 mm guma.

Tipo
27,27 €
Kiekis

100% secure payments
Aprašymas

„Öllöv SoftStep“ (pora)

„OLLOV Original“ yra guminis batas su plieno šerdimi. Guma sugeria smūgius ir sumažina arklio sąnarių ir sausgyslių apkrovą. Plieninė šerdis leidžia batą lengvai apdoroti ir formuoti. Naudodamiesi „OLLOV Original“ jūsų žirgas gauna tą patį sukibimą, lyg jis būtų nesumestas. Be to, kanopos mechanizmui leidžiama veikti natūraliai. Tai moksliškai įrodyta.

Ølløv (Ollov) filmai

Farrier - Öllöv (ollov.com)

Pasagos visada parduodamos poromis.

Pasiūlykite savo žirgui geriausią turimą batų patogumui, sveikatai, našumui ir saugumui! Pagrindiniai privalumai:

Guminis apvalkalas sugeria smūgius ir vibracijas, todėl patogesnis ir žirgui, ir raiteliui.

Remiantis neseniai atliktu tyrimu, sumažinama maksimali visų išbandytų paviršių apkrova

Guminiai batai suteikia puikų sukibimą su daugeliu paviršių, įskaitant asfaltą, cementą, žolę, sniegą, suteikiant žirgui saugų jausmą, skatinantį žengti žingsnį kiekviename žingsnyje.

Pasitikėdami sukibimu ir patogumu nuo švelnesnio žingsnio, arkliai juda labiau atsipalaidavę. Žirgui nereikia būti atsargiam kiekviename žingsnyje, tačiau jis nedvejodamas juda į priekį.

Papildoma sauga arklidėje ir transportuojant priekabose ir kt.

Puikus batų pasirinkimas žirgams, sveikstantiems dėl įvairių nugaros, kojų ir kanopų problemų. Minkštesnis, smūgius sugeriantis batas suteikia palengvėjimą ir skatina greičiau atsigauti. Batas buvo plačiai naudojamas daugiau nei 20 metų įvairiose reabilitacijos situacijose su dideliu pasisekimu.

Batas išsaugo natūralią kanopos kraujotaką (skirtingai nei plieniniame, kur kraujagyslės labiau užsidaro dėl kanopos vibracijos), skatindamos sveiką kanopos augimą. Ankstesnių versijų batas pasirodė esąs puikus arkliams, kurių kanopos kokybė prasta.

ŠOKINIMAS: pranašumai yra maksimalios apkrovos slopinimas, batas yra platesnis ir suteikia daugiau paviršiaus nusileisti paskirstant smūgį, papildomą sukibimą su žole ir pluoštu, kurie gali nulemti mažus pakraščius. DRESSAGE: labiau atsipalaidavęs žingsnis suteikia žirgams geresnius judesius VAIRAVIMAS: papildomas įvairių paviršių sukibimas ir patogumas ant kietų paviršių, patobulinti judesiai. PATVARUMAS: papildomas sukibimas leidžia tolygiai važiuoti ant įvairių paviršių, žemyn ir į kalną. Skatina mažiau pavargusias kojas. Pasagos visada parduodamos po 2 arba po 4 rinkinius (priekiniai ir galiniai) arba dėžutes po 20.

Papildoma informacija
Ollov-563101
7 Prekės
Nauja prekė

Charakteristikos

Sudėtis
Plieno
Sudėtis
Rubber
Priedai
Atsisiųsti
Ølløv

Nurodymai, kaip pakinkyti arklį su Ølløv

Atsisiųsti (844.13k)
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:
chat Komentarai (0)

Sekite mus Facebook'e