Twoje warunki użytkowania

Warunki
Płatności

PayPal akceptowane.

Przelewy bankowe
Płatność za pomocą przelewu bankowego nie podlega dodatkowej opłacie za przelew LT. Dane bankowe dostępne na życzenie.

Rozpatrywanie skarg
Jeśli nie jesteś zadowolony z usługi, którą otrzymałeś, chcemy o tym usłyszeć. Reklamacje można składać telefonicznie lub pocztą elektroniczną, staramy się odpowiedzieć w ciągu jednego dnia roboczego.

Tel +370 67016165

e-mail: orders@racinghorses.lt

Polityka prywatności
Wszystkie informacje są na nasz własny użytek i nie są przekazywane osobom trzecim.
W interesie obsługi klienta rozmowy telefoniczne mogą być nagrywane lub monitorowane.
Nigdy nie wysyłamy niechcianych wiadomości e-mail.

Zasady zwrotów:
Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 7 dni roboczych od 2018 roku, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Koszty wysyłki zwrotnej zapłacimy również, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś nieprawidłowy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki nadawcy zwrotnemu, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot pieniędzy szybciej. Ten okres obejmuje czas tranzytu, który mamy, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po otrzymaniu go (od 3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego żądania zwrotu (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, wyświetl zamówienie za pomocą linku "Złóż zamówienia" w menu Moje konto i kliknij przycisk Zwrot przedmiotów. Powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie pieniędzy po otrzymaniu i przetworzyniu zwróconego przedmiotu.

Wadliwe przedmioty zwrócone do naprawy lub wymiany, gdzie nie można znaleźć usterki, mogą zostać obciążone opłatą za test w wysokości 10,00 € + przewóz powrotny + VAT

W okresie 7 dni odstąpienia od 7 dni, jeśli zostanie zaakceptowany do zwrotu, nieupusty towar wysyłkowy prawidłowo dostarczony zostanie obciążony opłatą za zarybianie w wysokości 25% od pierwotnej ceny zakupu. W ramach Regulaminu sprzedaży na odległość, 7-dniowy okres karencji nie będzie pobierana żadna opłata manipulacja. W przypadku produktów zwróconych w ramach DSR konsumenci mają ustawowy obowiązek dbać o wszelkie produkty będące w ich posiadaniu i jako takie prosimy o zwrot przedmiotów w oryginalnym opakowaniu, niewykorzystany, nieotwarty i w oryginalnym stanie sprzedaży. Do wszystkich zwrotów należy dołączyć ważny numer RMA, uzyskany przed powrotem. Za każdą wysyłkę zwrotów ponosi klient. Nie będziemy w stanie zwrócić pierwotnych kosztów wysyłki, ponieważ ponieśliśmy już koszty podczas wysyłania zamówienia. DSR nie mają zastosowania do klientów spoza LT.

Wszystkie ceny nie zawierają podatku VAT @ 21,00%, jeśli klient podaje legalny ważny numer VAT w UE. W przypadku klientów z regionu UE należy podać ważny lokalny numer VAT, aby otrzymać fakturę bez podatku VAT.

Nie ma to wpływu na twoje ustawowe prawa.

Informacje na tej stronie internetowej są dostarczane wyłącznie jako przewodnik.
Błędy i pominięcia z wyjątkiem. z o.o.