Visos daugiausiai perkamos
  • Banner

NIK-L-BLOK™
NIK-L-BLOK™

NIK-L-BLOK™

Jūsų alergija nikeliui neturi sukelti alerginių reakcijų - leiskite NIK-L-BLOK apsaugoti jūsų odą.

Pasaulyje, kuriame kasdieniame gyvenime susiduriame su nikeliu per daiktus ir paviršių, vengti nikelio yra labai sunku. Geriausias ir dažniausias patarimas, kurį medicinos specialistai iki šiol galėjo duoti savo alergiškiems pacientams, buvo „vengti nikelio“, kad neatsirastų alerginių reakcijų. „Chemotechnique Cosmeceuticals“ ketiname tai pakeisti! Vadovaudamiesi įžvalga, kad nors alergija nikeliui yra lėtinė būklė, alerginių reakcijų išvengti galima, mes pristatome savo nikelio barjerą NIK – L – BLOK į kasdienę alergiškų asmenų odos priežiūros procedūrą.

NIK – L – BLOK yra pirmasis pasaulyje užpatentuotas, aktyvus barjerinis kremas, apgaubiantis nikelio jonus, neleisdamas jiems prasiskverbti į odą, kai liečiasi su metaliniais daiktais. Veikliosios medžiagos veiksmingai apsaugo odą tiek viduje, tiek išorėje, neleisdamos išsivystyti alerginėms reakcijoms, tokioms kaip egzema, sausumas, pūslės, paraudimas ir niežėjimas. NIK – L – BLOK yra mūsų indėlis į kasdienį gyvenimą, kai galimybė kontaktuoti su nikeliu nėra streso ir nerimo šaltinis.

Išdidžiai pristatydamas NIK – L – BLOK: inovatyviausią barjerinį kremą pasaulinėje rinkoje.

Rasta 3 prekės(-ių).

Rodoma 1-3 iš 3 prekės(-ių)

Kodas: CHEMO-COBALT-TEST

Prekės ženklas: Chemotechnique Cosmeceuticals Scandinavia AB

CHEMO COBALT TEST

(0)

CHEMO KOBALTO BANDYMAS „Chemo Cobalt Test“ yra paprastas vieno etapo metodas laisvam kobalto aptikimui metaliniuose objektuose. Chemo kobalto testas nustato laisvą kobaltą iki 8,3 ppm (dalys / mln.) Ribos. Daugelio kobaltui alergiškų asmenų jautrumo riba yra didesnė nei 10 ppm.

Kaina 23,14 €
Daugiau
Turime sandėlyje

Kodas: CHEMO-NICKEL-TEST

Prekės ženklas: Chemotechnique Cosmeceuticals Scandinavia AB

CHEMO NICKEL TEST

(0)

CHEMO NIKELIO TESTAS „Chemo Nickel Test“ yra paprastas vieno žingsnio metodas, leidžiantis laisvam nikeliui aptikti metaliniuose objektuose. Nuo pat jo įvedimo 1995 m. Jis buvo pirmas gydytojų pasirinkimas nustatant laisvąjį nikelį metaliniuose daiktuose. Tai patvirtina kokybės įrodymas, kad chemo nikelio testas yra vienintelis vieno žingsnio nikelio...

Kaina 23,14 €
Daugiau
Turime sandėlyje

Kodas: NIK-L-BLOK

Prekės ženklas: Chemotechnique Cosmeceuticals Scandinavia AB

NIK-L-BLOK™

(0)

NIK-L-BLOK NIK-L-BLOK yra revoliucinis odos barjerinis kremas, pagrįstas patentuota chelatų formule, kuri suriša laisvuosius nikelio jonus, blokuodama jų prasiskverbimą per odą, kai liečiasi su metaliniais daiktais. Turėdamas puikų įrodytą klinikinį veiksmingumą, kremas apsaugo jūsų odą nuo jautrumo nikelio atžvilgiu, taip pat apsaugo odą nuo nikelio...

Kaina 21,49 €
Daugiau
Turime sandėlyje

Sekite mus Facebook'e