Galopujące buty

Podkowy

Proces kucie i kucie koni stał się ważnym rzemiosłem w średniowieczu i odegrał ważną rolę w rozwoju metalurgii. W dzisiejszych czasach automatyzacja maszyn, a także ewolucja konstrukcji podkowy, skróciły czas spędzony na kowadle.

W St Croix Forge opracowujemy produkty we współpracy z farriers, czy to top farriers w Ameryce i Europie lub zakładów weterynarza na światowej sławy uniwersytetach. Wizja naszej grupy "Na lepsze od konia" jest silnie odzwierciedlona na każdym etapie procesu rozwoju naszych produktów.

Innowacje i doskonałość techniczna są kluczem do naszego sukcesu. Wszystkie nasze maszyny są specjalnie zaprojektowane przez nasze własne biuro inżynieryjne z opatentowaną technologią Mustad. Stale udoskonalamy nasze procesy dzięki najnowszym innowacjom i technologiom, aby produkować wysokiej jakości podrobione podkowy, dostarczane na rynek szybko i wydajnie.

Pracy zespołowej

Praca zespołowa jest głównym tematem w jaki sposób prowadzimy naszą działalność, nie tylko wewnętrznie, ale także z naszymi partnerami w branży. Cenimy wkład i wkład każdego. Staramy się być doskonałym miejscem do pracy i prowadzenia interesów!

Istnieją 3 produkty.

Wyświetlanie 1-3 3 pozycji

Aktywne filtry